Pokłosie kursu poznańskieg

Uwaga:

Najlepsi absolwenci kursu poznańskiego zdecydowali się, w wyniku mojej gorącej prośby, oprócz działalności terapeutycznej, rozpocząć działalność dydaktyczną. Cel: dalsze przekazywanie zdobytej wiedzy z medycyny chińskiej.

Ich działalność dydaktyczna jest typową fanczyzą, czyli kursy zawierają tę samą tematykę jak moje kursy w Warszawie, czy też akurat zakończony kurs w Poznaniu. Również ilość godzin szkoleniowych, rodzaj ćwiczeń, zakres nauczania w obrębie samej medycyny chińskiej opiera się na kursach autorskich twórcy tej franczyzy.  Egzamin jest również pisemny i ustny a jeden z egzaminatorów jest dr Błaszczyk. Od czasu do czasu wykłady będą autorskie. Odnośnie kursu z diagnostyki z pulsu wymagana jest obecność na kursach autorskich.

Pierwsi absolwenci kursu poznańskiego, którzy rozpoczynają kurs (blok) dydaktyczny z medycyny chińskiej:

 

1. Pani Justyna Matlak, dyplomowany terapeuta medycyny chińskiej, Poznań.

Kurs skłąda się z 2 części A i B. Część A rozpoczyna się w maju 2018,(1, zjazd 26. i 27. maj)

Lączna ilość godzin edukacyjnych 640 godzin. Miejsce: Poznań, hotel Korel (centrum miasta)

Cena za zjazd: 700 zł,

Zgłoszenia i zapytanie proszę proszę kierować do organizatora kursu: Zielarstwo i Akupunktura, dyplomowany terapeuta medycyny chińskiej Ewelina Rondalska, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest enie obsługi JavaScript. lub tel.: 668080727.

Pani Maklak i jej cały team: Ewelina Rondalska i pan Siąkowski (również dyplomowany terapeuta medycyny chińskiej) należa do absolwentów kursu poznańskiego z najwyższymi ocenami. Prezentują oni zdyscyplinową i dobrze wykształconą grupę terapeutów i nauczycieli TMCh, pracujących aktywnie we własnych praktykach.

Polecam

 

 

2. Dyplomowany terapeuta medycyny chińskiej Jakub Dorosz,

Kurs z podstaw medycyny chińskiej w Olsztynie na zasadzie franczyzy kursó T. Błaszczyka.

Początek: 16.09. 2018, cena za pojedynczy kurs 700 zł. Zgłoszenia u organizatora.