top

  

podkowa-lesna

 Szanowni Państwo, 

Mój prywatny telefon, nr.: 571 425 327 nie służy do zamawiania wizyt, czy też udzielania informacji co do czasów i innych rzeczy związanych z ewidencją chorych. Do tych spraw jest extra telefon nr.: 536 097 271 który jest aktywny tylko w godzinach od 8.00 do 9.00 i od 18.00 do 19.00. z wyjątkiem soboty i niedzieli. 

Proszę mieć to wszystko na uwadze.

 


 

Telemedycyna, czyli porada lekarska przez internet potwierdziła się w praktyce. Dla wielu ludzi mieszkających daleko od Warszawy jest to jedyna możliwość skorzystania z wiedzy medycyny chińskiej i skonsultowania swoich dolegliwości. Również chorzy z odlełych miejscowości mogą uzyskać poradę zamiast przyjeżdżać na kontrolę. Do naszych pacjentów należą również Polacy z różnych polskich diaspor na całym świecie. W ostatnim czasie staramy się poszerzyć naszą klientelę o polską diasporę na Islandii.

 

W związku z tym powstałą konieczność dokonania kilku zmian:

 

Opłata za telemedyczną poradę lakarską wynosi 60 zł. Jeżeli przypadek jest szczególnie trudny i pracochłonny opłata ta może wzrosąć do 100 zł.

 

Odpowiednio dla innych krajów opłata ta wynosi:

- Europa Zachodnia: 25 Euro,

- Islandia: 1722 koron islandzkich

- z USA: 18 $

- z Wielkiej Brytanii: 13 GBP,

- z Norwegii: 140 NOK,

- ze Szwecji: 145 SEK,

- ze Szwajcarii: 17 CHF. 

 

Najważniejsze:

Aby uzyskać poradę telemedyczną należy dosłać na nasz adres e-mailowy:

- krótki i zwięzły opis choroby,

- dosłać przez internet najnowsze karty informacyjne i wyniki badań,

- koniecznie podać swój wiek, płeć i grupę krwi,

- dosłać zdjęcie języka z góry i od dołu.

 

Po tym należy odczekać na moją odpowiedź. Dopiero po zaakceptowaniu przeze mnie waszego przypadku do porady należy przekazać opłatę na moje konto:

 

 

Bank Pekao SA

nr konta: 2912 4037 38 1111 0010 6643 9364

Błaszczyk Tadeusz

 


 

Prosta porada lekarska telefoniczna lub przez e-mail kosztuje 50 zł. Porada trudna lub obejmująca większy zakres jest droższa.
Bank Pekao SA, nr konta: 2912 4037 38 1111 0010 6643 9364, Błaszczyk Tadeusz
a następnie zwrócić się z prośbą o poradę. 

  


 

Z powodu dużego napływu chorych z przykrością muszę powiadomić, że nie posiadam już wolnych terminów w praktyce do końca marca tego roku. Również moje możliwości czasowe odpowiadania na porady telemedyczne są chwilowo do końca marca ograniczone.

 

 


 

Moja praktyka w Podkowie Leśnej jest prywatną praktyką lekarską z punktem ciężkości z medycyną chińską i innymi kierunkami naturolecznictwa. Po dokonaniu diagnostyki zachodniej i chińskiej chory otrzymuje najbardziej dla niego oszczędne i skuteczne leczenie. Często są to zioła chińskie, zachodnie lub akupunktura.

Adres; 05-807 Podkowa Leśna, ul. Kukułek 11. Łatwy dojazd z Warszawy (ok. 15 km) jak również z głównych autostrad z kierunku południowego.

 

Cennik usług:

Cena za pierwszą wizytę 150 zł
Cena za następną wizytę 100 zł.
Cena za akupunkturę 60 zł
(jeżeli chory ma termin tylko na akupunkturę wówczas cena jest 60 zł.
Jeżeli akupunktura jest wynikiem ogólnej wizyty, wówczas dochodzi cena wizyty - 100 lub 150 zł).
Za kupunkturę pobiera się opłatę z góry. Często ustala się wcześniej liczbę koniecznych akupunktur. Nie dotrzymanie terminu równa się z utratą zapłaty za kupunkturę.
Prosta porada dietetyczna (także chińska) jest ujęta w cenie wizyty.
Skomplikowana porada dietetyczna nie z badaniem chińskim - cena 100 zl.
Gua Sha cena 60 zł.
Terapia manualna i inne techniki lecznicze z zakresu naturolecznictwa do ustalenia w zależności od czasochłonności zabiegu.

Ustalanie terminów:

1.Telefonicznie na numer 0048 - 536 097 271 od godziny 8.00 do godziny 9.00
lub po południu od godziny 18.00 do 19.00 godziny.

2. Pocztą internetową (elektroniczną) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest enie obsługi JavaScript.

3. Możliwe jest również załatwienie wizyty drogą pocztową (list) na adres: 05-807 Podkowa Leśna, ul. Kukułek 11.


Dla pacjentów z zagranicy obowiązują te same reguły.

Moi drodzy, proszę uwzględnić fakt, że oprócz praktyki lekarskiej prowadzę intensywne kształcenie medycyny chińskiej w Polsce, przec co jestem często nieobecny - czyli nie mogę przyjmować chorych.

 

Dr Błaszczyk, specjalista medycyny ogólnej, chiroterapeuta, medycyna chińska.

  


 

Prosty, tani i łatwy dojazd z centrum Warszawy do Podkowy Leśnej kolejką WKD. Odjkazd z dworca Centralnego Warszawa kolejką WKD w kierunku Grodzisk Mazowiecki. Wysiadka na stacji Podkowa Leśna Zachodnia. Od stacji należu p[rzejść przez tory na drugą stronę i w odległo ści ok. 350 m po prawej stronie jest ulica Kukułek 11. Patrz na rycinie.

 przystanek

 


TBDr Tadeusz Błaszczyk jest lekarzem ogólnym praktykującym w praktyce kasy chorych w Westfalii (Hamm). Od lat stosuje na co dzień leczenie integracyjne zachodnie i chińskie.
Od wielu lat kształci w Polsce lekarzy i terapeutów w medycynie chińskiej. Jest autorem licznych podręczników z medycyny chińskiej, jak również największej Materia Medica ("Leczę ziołami chińskimi"), jaka dotąd ukazała się w świecie zachodnim.

Cena za wizytę wynosi od 100.00 złotych. Jeżeli przypadek jest szczególnie skomplikowany i wymaga dłuższego czasu badania i leczenia, wówczas cena może być jeszcze wyższa.
stetoskopCzas wizyty ok. 15 minut. Proszę przynieść ze sobą aktualne wyniki badan lekarskich oraz pobierane leki.

 

 

Szanowni Państwo,
z powodu dużego napływu chorych, często ciężko chorych pacjentów i konieczności ich częstej kontroli, nie posiadamy już do końca lipca żadnych wolnych terminów dla nowych pacjentów. Dla poprawienia sytuacji będziemy poszerzać przyjmowanie chorych również w sobotę.
Dla informacji moich drogich pacjentów pragnę przypomnieć, że oprócz przyjmowania chorych, prowadzę intensywne kształcenie studentów w medycynie chińskiej oraz wspólnie z rolnikami i ogrodnikami wprowadzamy chińskie rośliny lecznicze do uprawy w Polsce.
Oprócz tego  prowadzę intensywną działalność pisarską i publicystyczną.
Mój prywatny telefon, nr.: 571 425 327 nie służy do zamawiania wizyt, czy też udzielania informacji co do czasów i innych rzeczy związanych z ewidencją chorych. Do tych spraw jest extra telefon nr.: 536 097 271 który jest aktywny tylko w godzinach od 8.00 do 9.00 i od 18.00 do 19.00. z wyjątkiem soboty i niedzieli.
Proszę mieć to wszystko na uwadze.