Tematy kursu szóstego:
pamięć,
nos,
gardło,
dolegliwości kobiece,
dolegliwości męskie,
ciąża,
Ba Gang,
dolegliwości psychiczne,
fałszywe gorąco,
fałszywe zimno,
interpretacja symptomów alfabetycznie.Kurs z chińskiej anamnezy powstał tylko dzięki epidemii. Gdyby nie COVID-19 nigdy nie zrobiłbym tego kursu, ponieważ zawsze brakowało czasu. Diagnostyka z pulsu i z języka były zawsze ważniejsze. Oprócz tego uważałem, że każdy może doczytać sobie o chińskim sposobie przeprowadzania wywiadu lekarskiego. I to był błąd!
Okazało się, że prowadząc kurs online z chińskiej anamnezy można bardziej obrazowo przedstawić wywiad lekarski, mając do pomocy strony skryptu. W takiej sytuacji nie zapomni się nic, a rzeczy ważne można lepiej zaprezentować.
Pierwszy kurs był w dużym stopniu okrojony. Kiedy zauważyłem ogromne zalety kursu online, następny, kolejny kurs posiada już 6 części, czyli trwa cały tydzień! Niewyobrażalne! Nigdy bym tego nie przypuszczał, gdybym tego nie zrobił. Zapraszam na kurs. Przekonajcie się.Wstęp na kurs jest bez ograniczeń i każdy może wziąć w nim udział. Kursy są wyłącznie online i nie przewiduje się innego rodzaju prowadzenia tego kursu.Obecny drugi taki kurs rozpoczął się w lecie tego roku i będzie trwał do końca tego roku. Każdy kurs trwa od 10.00 do godziny 17.00, z przerwą na obiad.Obowiązują ogólne reguły zapisywania się na kurs z podaniem adresu własnej skrzynki pocztowej i wpłaceniu opłaty za kurs.Godzinę przed rozpoczęciem się kursu, uczestnicy uzyskają własny kod, który umożliwi wzięcie udziału w kursie. Po zakończeniu kursu każdy dostaje zaświadczenie oraz elektroniczny zapis kursu.