Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na kolejną część Kursu medycyny chińskiej całkowicie on-line dla Polek i Polaków w Polsce i poza Polską

Temat kursu: „Syndrom zewnętrzny zimna. Badanie pulsu, cd.”

Termin: 18.11. 2020, od 17.00 do 21.00.

Na ten kurs może się każdy zgłaszać, bez względu na poziom wiedzy z medycyny chińskiej.
Jest czas pandemii. Każdy szuka czegoś, co może go wzmocnić. Pisze się bardzo dużo o „cudownych recepturach chińskich” i różnych zupach wzmacniających.

Rzeczywiście, wzmacnianie odporności i użycie właściwych ziół może pomóc, ale do tego trzeba znać trochę medycyną chińską.

Mieszanki ziołowe to nie babcine recepty!

Z tego powodu przystępuję do kursu z medycyny chińskiej on-line. Już od dawna proszony byłem o zrobienie kursu internetowego, ale zawsze było coś ważniejszego. Teraz niebezpieczeństwo zarażenia się Coronawirusem i konieczność samoleczenia stało się nagle najważniejsze. Na kursie będziemy omawiać podstawy teoretyczne, zasady ziołolecznictwa, zasady integracyjnej dietetyki chińskiej i coś nieco o tuina i akupresurze. Zapoznamy Państwa również z najważniejszymi ziołami chińskimi i polskimi, przerobionymi na chińskie. Nie jest to kurs dla terapeuty. Jest on dla osoby, która chce coś wiedzieć i sama decydować o sobie. Kurs startuje w maju (o ile będzie wystarczająca liczba chętnych).

Kurs będzie odbywał się 1raz w miesiącu i trwać będzie 4 godziny z krótkimi przerwami. Pół godziny przed kursem otrzymacie Państwo kod dopuszczający do wzięcia udzialu w kursie.Kurs odbywa się w systemie zoom.us. Ja widzę Państwa, wy widzicie mnie, słyszycie, co ja mówię i widzicie na ekranie tekst skryptu o którym jest mowa. Możecie również zadawać pytania.

1 sesja tego kursu (4 godziny) kosztuje 123 zł (100 zł kurs +23 zł VAT). Po zakończonym kursie dostaniecie Państwo kopię elektroniczną kursu przesłaną e-mailem oraz zaświadczenie (godziny będą liczone do kursów fakultatywnych w 50%)