Na początek czerwca tego roku zaplanowany był ogólnopolski kiermasz ziół chińskich. Patrząc na obecny rozwój pandemii należy przypuszczać, że zorganizowanie tego kiermaszu w tym czasie będzie niemożliwe. Wówczas możemy przesunąć ten termin na jesień lub lato, ale sprzedaż żywych roślin, czy też zakup ich będzie już dla wielu roślin niemożliwy.

Nasz największy producent, Pani Dorota Topór jest w Otyniu, okolice Nowej Soli.
Kiermasz miał się odbyć na terenie hotelu w pobliskiej okolicy. Trzeba się liczyć z tym, że hotel może być zamknięty.

Ja sam nie wiem jak ten problem rozwiązać. Moja praktyka jest zamknięta i chorych przyjmuję tylko na porady telemedyczne, co funkcjonuje dosyć dobrze.

Jak rozwiązać ten problem w przypadku uprawy roślin leczniczych mogę ustalić dopiero po rozmowach z osobami zainteresowanymi. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o udział w zoom.us na mojej stronie internetowej www.drtadeuszblaszczyk.pl.

Czas trwania spotkania planuję na 2 godziny. Okres: 24. Marzec, środa, początek o 19.00. Aby wziąć udział w spotkaniu online proszę podać nam odpowiednio wcześniej adres e-mail abyśmy mogli wysłać Państwu link do zoom, odpowiednio wcześniej tzn. ok. godziny 18.30. Potwierdzenie wzięcia udziału w tym spotkaniu proszę dosłać już 2-3 dni wcześniej.

Przygotujcie sobie pytania, propozycje albo rozwiązania tego problemu. Spotkanie będę prowadził z Panią Dorotą i Andrzejem Grabarzem, producentem ziół chińskich i moim wykładowcom z tematyki uprawy ziół.

Serdecznie zapraszam,
Dr Tadeusz Błaszczyk